خرید و قیمت زعفران سوپر نگین اتویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های زعفران نگین اتویی عبارتند از:خریداران زعفران نگین اتوییتفاوتی بین زعفران سوپر نگین اتویی و زعفران سوپر نگین معمولیچطور می توان زعفران سوپر نگین اتویی را از زعفران سوپر نگین عادی تشخیص داد؟قیمت روز زعفران نگین اتویی

خرید و قیمت زعفران سوپر نگین اتویی از کجا امکان‌پذیر و چقدر است؟ زعفران سوپر نگین اتویی چه نوع زعفرانی است؟ چه تفاوتی بین زعفران سوپر نگین اتویی و زعفران سوپر نگین عادی وجود دارد؟ چطور می توان زعفران سوپر نگین اتویی را از زعفران سوپر نگین عادی تشخیص دهم؟

زعفران سوپر نگین اتویی یک نوع زعفران نگین است که با استفاده از دستگاه اتو کشیده شده است. این کار باعث می شود که قلم های زعفران صاف و یکدست شوند و حجم کمتری داشته باشند. زعفران نگین اتویی معمولا برای صادرات استفاده می شود و دارای رنگ و عطر بسیار خوبی است. زعفران سوپر نگین اتویی را می توانید از این مجموعه با قیمت مناسب سفارش بگیرید.

ویژگی های زعفران نگین اتویی عبارتند از:

 • کلاله های زعفران از یکدیگر جدا شده اند و همه قرمز یک دست هستند.
 • قلم های زعفران درشت، ضخیم و چگال هستند.
 • رنگ دهی زعفران بالا و قوی است.
 • عطر زعفران گرم و جذاب است.
 • قیمت زعفران نسبت به سایر انواع بالاتر است.

خریداران زعفران نگین اتویی

خریداران زعفران نگین اتویی معمولا کسانی هستند که به دنبال زعفران با کیفیت بالا و ظاهر زیبا هستند. این نوع زعفران مناسب برای مصارف غذایی، تهیه انواع غذا و شیرینی جات، دسر و نوشیدنی های گرم است. خریداران زعفران نگین اتویی ممکن است از داخل یا خارج از کشور باشند. برخی از بازارهای صادراتی زعفران نگین اتویی عبارتند از:

 1. کشورهای حوزه خلیج فارس مانند عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قطر و بحرین
 2. کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا
 3. کشورهای آسیای شرقی مانند چین، هند، پاکستان و تایلند
 4. کشورهای آمریکای شمالی مانند آمریکا و کانادا

تفاوتی بین زعفران سوپر نگین اتویی و زعفران سوپر نگین معمولی

تفاوت زعفران سوپر نگین اتویی و زعفران سوپر نگین عادی در این است که زعفران سوپر نگین اتویی با استفاده از دستگاه اتو کشیده شده و قلم های آن صاف و یکدست هستند. زعفران سوپر نگین عادی قلم های درشت و روشن دارد که انتهای آنها مقداری زردی دارند. زعفران اتویی حجم کمتر و قدرت رنگ دهی بالاتری دارد. زعفران سوپر نگین اتویی معمولا برای صادرات استفاده می شود.

خرید و قیمت زعفران سوپر نگین اتویی

چطور می توان زعفران سوپر نگین اتویی را از زعفران سوپر نگین عادی تشخیص داد؟

برای تشخیص زعفران نگین اتویی و زعفران سوپر نگین عادی می توانید به چند نکته توجه کنید:

 1. زعفران سوپر نگین اتویی قلم های صاف و یکدست دارد که با اتو کشیده شده اند. زعفران سوپر نگین عادی قلم های درشت و روشن دارد که مقداری خم شده اند.
 2. زعفران سوپر نگین اتویی حجم کمتر و وزن بیشتری دارد. زعفران سوپر نگین عادی حجم بیشتر و وزن کمتری دارد.
 3. زعفران اتویی قسمت سفید یا زرد رنگ در انتهای قلم ها ندارد. زعفران سوپر نگین عادی مقدار کمی قسمت سفید یا زرد رنگ در انتهای قلم ها دارد.
 4. زعفران نگین اتویی با آب جوش رنگ میدهد و رنگ آب به رنگ قهوه ای مایل می شود. زعفران سوپر نگین عادی با آب جوش رنگ نمیدهد و رنگ آب به رنگ قرمز مایل می شود.

قیمت روز زعفران نگین اتویی

قیمت روز زعفران نگین اتویی در بازار متفاوت است و بستگی به کیفیت، تولید کننده و بسته بندی دارد. شما می توانید سوپر نگین اتویی را از این مجموعه خریداری کنید کافیست با مسئول فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *