قیمت زعفران در دبی امارات

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت زعفران در امارات و دبیصادرات زعفران به دبی امارات

افرادی که به دنبال صادرات زعفران به دبی، امارات متحده عربی هستید، لازم است قیمت زعفران در دبی امارات و همچنین تا  قوانین و الزامات خاصی را که توسط مقامات دولتی محلی که واردات و صادرات محصولات غذایی را کنترل می کنند، رعایت کنید.

برای صادرات زعفران به دبی، باید گواهی های لازم را اخذ کنید. گواهی های زیر را باید داشته باشید:

  1. **گواهی صادرات** که توسط اتحادیه صادرکنندگان زعفران صادر می شود.
  2. **گواهی قرنطینه دامی و نباتی** که توسط سازمان حفاظت و بهره‌برداری از منابع طبیعی صادر می شود.
  3. **گواهی بهداشت** که توسط سازمان غذا و دارو صادر می شود.
  4. **مجوز صدور** که توسط سازمان توسعه تجارت ایران صادر می شود.
  5. **ثبت محصول در گمرک** که توسط اداره گمرک صادر می شود.

این گواهی ها بستگی به نوع، کیفیت، بسته بندی و مقدار زعفران دارند و ممکن است درخواست خریداران زعفران نیز باشند. پس قبل از شروع فعالیت در این بازار، باید با قوانین و مقررات مربوط به صادرات زعفران به دبی آشنا شوید و همچنین با خریداران خود مذاکره کنید.

اطمینان از اینکه محصول از نظر بسته بندی، برچسب گذاری و روش های حمل و نقل مطابق با استانداردهای کیفیت و الزامات مشتری است، همیشه ضروری است.

قیمت زعفران در دبی امارات

قیمت زعفران در امارات و دبی

قیمت زعفران در امارات و دبی بسته به عوامل مختلفی مانند کیفیت، اندازه، مارک و در دسترس بودن می تواند متفاوت باشد. به طور معمول، زعفران ایرانی که به کیفیت بالا شهرت دارد، در دبی موجود است و بسته به نوع، درجه و بسته بندی، قیمت آن ممکن است متغیر باشد.

علاوه بر این، قیمت زعفران در امارات ممکن است به این بستگی داشته باشد که آیا از فروشگاه های تخصصی در بازار یا سوپرمارکت ها یا آنلاین خرید می کنید. همیشه توصیه می شود قبل از خرید زعفران قیمت و کیفیت آن را با هم مقایسه کنید. همچنین، برخی از زعفران های درجه یک ممکن است گران‌تر باشند، اما ممکن است طعم، کیفیت و ارزش غذایی بالاتری داشته باشند.

صادرات زعفران به دبی امارات

فرآیند تولید زعفران بهداشتی و استریل شامل مراحل مختلفی از جمله سورتینگ، تمیز کردن، خشک کردن و بسته بندی است. در طی این فرآیندها، زعفران ها بسته بندی می شوند تا عطر و بوی آن حفظ شود همچنین بسته بندی زعفران باید در محیطی استریل و بدون تماس مستقیم یا غیرمستقیم با مواد مضر انجام شود.

خرید زعفران فقط از منابع معتبری که بهداشت و بهداشت را جدی می‌گیرند همیشه ضروری است تا مطمئن شوید که برای مصرف سالم هستند. خواندن برچسب ها، اطلاعات محصول و انتخاب زعفران های دارای گواهی نیز برای اطمینان از خرید زعفران توصیه می شود.

شرکت زعفران اعلا مفتخر است با استفاده از تکنولوژی های بروز تولیدی و آزمایشگاهی توانسته است محصولات خود را به‌صورت استریل و بهداشتی عرضه نماید که این امر سبب شده است که  محصولات پس از تائید کنترل کیفی آزمایشگاه وبا بار میکروبی بسیار پایین و مجاز به بازار عرضه می شود. و همچنین توانسته از قیمت تمام شده محصولات خود را پایین نگه دارد تا بتواند با قیمت زعفران در دبی امارات رقابت نماید

جهت استعلام  قیمت زعفران در دبی امارات می توانید با پشتیبانی  زعفران اعلا در تماس باشید.

قیمت زعفران در دبی امارات

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *