قیمت پخش زعفران کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معتبرترین مرکز پخش زعفران کیلوییقیمت زعفران کیلویی چند است؟مراکز توزیع زعفران کلی

قیمت پخش زعفران کیلویی چقدر است؟ در هنگام خرید زعفران کلی در مقادیر بالا به چه نکاتی توجه کنیم؟ از کجا پی ببریم زعفرانی که خریده ایم زعفران اصل است؟ معتبرترین مرکز پخش زعفران کیلویی کجاست؟

معتبرترین مرکز پخش زعفران کیلویی

اگر جزو کسانی هستید که زعفران‌ مصرف زیادی در حوزه کاری شما دارد و قصد خرید زعفران کیلویی دارید می‌توانید روی ما حساب کنید ما برای تامین زعفران در مقادیر کیلویی و تناژی هیچ گونه محدودیتی نداریم مزیت پخش زعفران کیلویی در مجموعه زعفران اعلا به شرح زیر است:

  • تامین زعفران در کمترین زمان ممکن
  • حفظ کیفیت زعفران در حجم بالا
  • تضمین کیفیت زعفران
  • فروش زعفران امسالی و با کیفیت بالا
  • فروش بدون واسطه زعفران( خرید زعفران از تولیدکننده)
  • یک دست بودن حجم زعفران در مقادیر تناژی

معتبرترین مرکز پخش زعفران کیلویی

قیمت زعفران کیلویی چند است؟

قیمت هر کیلو زعفران بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت زعفران دارد. به عنوان مثال قیمت زعفران نگین با قیمت زعفران سرگل متفاوت است. همچنین قیمت یک کیلو زعفران سرگل صادراتی با قیمت یک کیلو زعفران سرگل ممتاز تفاوت دارد.

گروه زعفران اعلا به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پخش زعفران کیلویی مفتخر است انواع زعفران را به صورت تضمینی در مقادیر عمده با قیمت مناسب تامین نماید.

معتبرترین مرکز پخش زعفران کیلویی

مراکز توزیع زعفران کلی

انواع زعفران شامل سرگل، نگین و پوشال در بازار با درجات مختلفی اعم از درجه یک و معمولی به صورت گرمی ، مثقالی و کیلویی عرضه می شود طبیعتا بسته به نوع زعفران درجه و کیفیت آن قیمت محصول متفاوت خواهد بود.

ضمن اینکه تحت تاثیر عوامل مختلف قیمت گذاری محصول زعفران ممکن است روزانه متغیر باشد.

مراکز توزیع زعفران کلی

زعفران یک کالای صادراتی است که از طریق مراجع قانونی کشور قیمت گذاری و صادر می شود. مبنای قیمت گذاری این ادویه عمدتا بر اساس قیمت صادراتی است، و شما می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول در روزهای مختلف با مرکز زعفران اعلا در تماس باشید.

زعفران اعلا به عنوان مرکز پخش زعفران کیلویی به شما کمک می کند تا بتوانید مقدار مورد نظر زعفران خود را با اطمینان از اینکه از خاستگاه زعفران ایران یعنی خراسان تهیه می کنید به آسانی نیز خریداری نمایید.

برای اطلاع از قیمت پخش زعفران امروز همین الان می توانید با ما تماس بگیرید. این مرکز برای فروش زعفران کیلویی نیز آماده خدمت رسانی است.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *