فروش زعفران یک مثقالی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازارمیدان فروش زعفران در داخل کشوربازار فروش زعفران در خارج از کشورهر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟قیمت روز زعفران در مشهدقیمت زعفران بسته بندی شده چند است؟قیمت یک مثقال زعفران چقدر است؟
فروش زعفران یک مثقالی درجه یک

قیمت فروش زعفران یک مثقالی درجه یک امسالی در بازار جقدر است؟ علت تفاوت قیمت خرید زعفران چیست؟ انواع بسته بندی زعفران یک مثقالی و زعفران یک گرمی کدامند؟

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار

قیمت فروش زعفران، به عوامل مختلفی بستگی دارد، اولین عامل، درجه کیفیت زعفران عرضه شده می باشد. دو نوع زعفران از درخواست بالایی در ایران برخوردار است که فروش زعفران سرگل و فروش زعفران نگین پر استفاده ترین نوع می باشند.

زعفران از جمله عوامل تعیین کننده کیفیت زعفران :

  • ضخیم بودن کلاله های قرمز رنگ زعفران
  • به اصطلاح قلم دار بودن زعفران
  •  شکسته نبودن کلاله ها
  • خوشرنگ و تیره نبودن

زعفران یک مثقالی که به طور یک دست دارای رشته‌های درست و سالم بوده و کلاله‌های خود و شکسته نداشته و کلاله ها تماماً قرمز و فاقد هرگونه سفیدی باشد. به این نوع زعفران، زعفران یک مثقالی درجه یک گفته می‌شود.

مجموعه زعفران اعلا با به کارگیری اصول صحیح و استاندارد، جهت خشک کردن زعفران و فرآوری زعفران و نیز مراحل جداسازی سفیدی زعفران توانسته است، عطر و بو و رنگ انواع زعفران عرضه شده را با بالاترین کیفیت همانند موقع برداشت آن از مزارع، حفظ نماید.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران در بازار

میدان فروش زعفران در داخل کشور

با افزایش کاشت زعفران در استان‌های مختلف، ظرفیت تولید زعفران در کشور افزایش یافته است و پیرو آن مراکز فروش زعفران در سراسر کشور بسیار زیاد شده اند.

بازار زعفران مشهد یکی از عمده‌ترین مراکز فروش و خرید زعفران اعلا در کشور محسوب می‌شود. استان‌های خراسان جنوبی و رضوی به تنهایی ۹۰ درصد سهم تولید زعفران در کشور را از آن خود دارند.

نمایندگی‌های پخش زعفران در تهران، اصفهان و سایر استان‌ها معمولاً برای خرید عمده زعفران از استان های خراسان اقدام به خرید زعفران مورد نیاز خود می نمایند.معمولا قیمت عمده فروشی زعفران نسبت به قیمت جزء پایین تر است. بنابراین قیمت زعفران یک مثقالی درجه یک در استان‌های مختلف با همدیگر متفاوت است.

بازار فروش زعفران در خارج از کشور

ایران بزرگترین صادر کننده زعفران در جهان است. کشورهای اسپانیا، ایتالیا، سوئد، عربستان، امارات متحده عربی، چین، هنگ‌کنگ، هند، آمریکا از خریداران زعفران ایرانی هستند.

زعفران ایران معمولا به صورت فله ای صادر می‌شود و بلافاصله توسط این کشورها در بسته بندی های جدید وارد بازارهای بین المللی می‌شوند بنابراین قیمت زعفران در این کشورها اصلا قابل مقایسه با قیمت زعفران در ایران نیست.

در فروشگاه ها و مراکز فروش زعفران در خارج از کشور می توانید انواع زعفران بسته بندی شده را با قیمت های ارزان و گران که از کشورهای مختلف وارد شده است خریداری کنید.

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

سوال اکثر خریداران زعفران این است که هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

یکی از واحدهای اندازه گیری زعفران مثقال می‌باشد که معادل ۴٫۶ گرم زعفران است بنابراین همیشه قیمت زعفران مثقالی از قیمت زعفران گرمی بالاتر است. یکی از واحدهای پر مصرف فروش زعفران نیم مثقالی می‌باشد که مثل یک مثقال بسیار پر مصرف است.

ما در حوزه فروش عمده زعفران فعال می کنیم و به دلیل دسترسی آسان و همیشگی به زعفران‌ اصل و درجه یک مفتخریم انواع زعفران‌ را در مقادیر کیلویی عرضه نماییم.

قیمت فروش عمده زعفران یک مثقالی درجه یک نسبت به مراکز جزئی فروشی بسیار مناسب می باشد.

اگر می خواهید از تفاوت قیمت زعفران سرگل و نگین به صورت عمده و بسته بندی شده مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران در مشهد

قیمت روز زعفران در مشهد

قیمت زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از عوامل مانند:

  1. نرخ دلار
  2. نوسانات ارز در کشور
  3. میزان عرضه و تقاضای زعفران

سبب تغییرات روزانه در قیمت زعفران می‌شود و به همین جهت نمی‌توان برای زعفران یک قیمت مشخص و ثابت تعیین کرد.

در فصل برداشت زعفران که عرضه زعفران به بازار زیاد می شود در صورتی که تقاضای خرید زعفران ثابت بماند؛ احتمال کاهش قیمت وجود دارد و چنانچه تقاضای خرید زعفران برای صادرات بالا باشد؛ قیمت‌ها نیز افزایش خواهد یافت.

بازار زعفران مشهد به علت اینکه مرکز استان خراسان رضوی که یکی از بزرگترین مراکز تولید زعفران است؛ از جایگاه ویژه ای برخوردار است به طوری که بازار بورس زعفران نیز محسوب می‌شود.

قیمت زعفران در مشهد برای فعالان حوزه خرید و فروش زعفران مهم و تاثیرگذار است.

قیمت خرده فروشی زعفران با قیمت فروش عمده زعفران در مشهد متفاوت است به عنوان مثال قیمت هر گرم زعفران سرگل به صورت جزئی ۳۰ هزار تومان و قیمت هر کیلو زعفران سرگل به صورت عمده ۲۸ میلیون تومان می باشد.

قیمت زعفران بسته بندی شده چند است؟

قیمت زعفران بسته بندی شده چند است؟

برای حفظ کیفیت زعفران بهتر است آن را در بسته بندی های مناسب و استاندارد بسته بندی کرد تا از عطر و بو و کیفیت زعفران در طول مدت نگهداری آن کاسته نشود.

قیمت انواع زعفران بسته به نوع بسته بندی متفاوت است. قیمت زعفران بسته بندی نسبت به قیمت زعفران فله بالاتر است. قیمت زعفران مثقالی با قیمت زعفران گرمی متفاوت خواهد بود.

بسته به نوع ظروفی که استفاده می شود قیمت زعفران گرمی متفاوت است. ظروف خاتم فلزی نسبت به ظروف کریستالی گران قیمت تر می باشد.

برای اطلاع از قیمت زعفران بسته بندی در وزن های گرمی و مثقالی در انواع ظروف بسته بندی با طرح ها و رنگ های متفاوت می توانید با ما تماس بگیرید تا تصاویر انواع بسته بندی ها زعفران نیز برای شما ارسال شود و با مشاهده و مقایسه محصولات بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت یک مثقال زعفران چقدر است؟

قیمت یک مثقال زعفران چقدر است؟

گروه زعفران اعلا با انواع زعفران یک مثقالی درجه یک و بسته بندی استاندارد کمک می کند در طی ارسال زعفران به شهرهای مختلف، به آن آسیب نرسیده و کیفیت بالای زعفران حفظ شود.

قیمت فروش زعفران یک مثقالی درجه یک نسبت به کیفیت بالای محصول بسیار مقرون به صرفه و مناسب برای مشتریان می باشد. برای اطلاع از قیمت فروش زعفران در بسته بندی های گرمی و مثقالی با واحد فروش ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران کیلویی

در این قسمت شما می‌توانید قیمت روز زعفران کیلویی مجموعه زعفران اعلا را مشاهده کنید.

نکته1: حداقل خرید زعفران نیم کیلو می‌باشد.

نکته2: سعی شده قیمت روز زعفران در بازه 2-3 روز کاری بروز شود.

نکته3: برای اطمینان بهتر است از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مشاور ما تماس بگیرید.

نکته4: تمام قیمت‌ها به تومان می‌باشد.

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سرگل درجه یک48000
زعفران سرگل درجه دو47500
زعفران سرگل درجه سه46000
زعفران نگین درجه یک49000
زعفران نگین درجه دو48500
زعفران نگین درجه سه47500
زعفران سوپر نگین درجه یک53000
زعفران سوپر نگین درجه دو52000
زعفران سوپر نگین درجه سه50000
زعفران پوشالی درجه یک47000
زعفران پوشالی درجه دو46000
زعفران پوشالی درجه سه27500
زعفران دخترپیچ درجه یک40000
زعفران شکسته درجه یک41000
زعفران سفیدی درجه یک6000
پرچم زرد زعفران درجه یک900
author avatar
محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم ابراهیمی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09152612804

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

تلگرام: saffronghorbani

ایمیل: saffronala.ir[at]gmail.com

گروه پخش عمده زعفران اعلا شما را به خرید بهترین زعفران صادراتی با برگه آزمایش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *