زعفران اصل مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت هر مثقال زعفران اصل در مشهدقیمت زعفران در بورس مشهد

زعفران اصل مشهد یکی از بهترین و معروف ترین نوع های زعفران در ایران است که در شهرستان قائنات تولید می شود. زعفران قائنات دارای رنگ، طعم و عطر بالایی است و به عنوان یک طعم دهنده و رنگ دهنده طبیعی در غذاها و نوشیدنی ها استفاده می شود. برای خرید زعفران اصل مشهد می توانید به مجموعه زعفران اعلا مراجعه کنید یا از طریق اینترنت سفارش دهید.

قیمت هر مثقال زعفران اصل در مشهد

قیمت هر مثقال زعفران مشهد بر اساس قیمت زعفران کیلویی در مشهد مشخص می شود. یک مثقال برابر با 4.608 گرم است. بنابراین برای محاسبه قیمت هر مثقال زعفران، کافی است قیمت هر گرم زعفران را در 4.608 ضرب کنید. به عنوان مثال، اگر قیمت هر گرم زعفران سرگل درجه یک در مشهد 33500 تومان باشد، قیمت هر مثقال آن برابر با 154368 تومان خواهد بود.

البته این قیمت ها ممکن است روز به روز تغییر کنند و به عوامل مختلفی بستگی دارند. برای اطلاع از قیمت زعفران اصل مشهد، می توانید با مسئول فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

زعفران اصل مشهد

قیمت زعفران در بورس مشهد

قیمت زعفران در بورس مشهد نوسانات روزانه ای دارد و به عوامل مختلفی مانند کیفیت، تقاضا، عرضه و تولید بستگی دارد. برای دسترسی به قیمت لحظه ای زعفران در بورس مشهد، می توانید به سایت زعفران اعلا مراجعه کنید. به طور متوسط، قیمت هر گرم زعفران در بورس مشهد حدود **40000 تومان** است. البته این قیمت ممکن است برای انواع مختلف زعفران نگین، سرگل و پوشال تفاوت داشته باشد. برای خرید زعفران اصل مشهد، بهتر است از این مجموعهزعفران را همراه با آزمایش‌های زعفران درخواست کنید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *