بروزترین لیست قیمت زعفران مثقالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران مثقالی چه زعفرانی است؟ یک مثقال زعفران چند گرم است؟قیمت یک مثقال زعفران امروز چند است؟معتبرترین مرکز فروش زعفران مثقالی و گرمیمیدان فروش زعفران مثقالیلیست امروز قیمت زعفران مثقالی

آیا در جستجوی بروزترین لیست قیمت زعفران مثقالی هستید؟ قیمت روز زعفران مثقالی و قیمت زعفران گرمی بر چه اساس و چگونه تعیین می شود؟

مراکز فروش زعفران مثقالی بسته بندی شده با قیمت مناسب کجاست؟ برای خرید زعفران درجه یک بسته بندی شده به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

زعفران مثقالی چه زعفرانی است؟

زعفران مثقالی چه زعفرانی است؟

منظور از زعفران مثقالی؛ بسته بندی زعفران در وزن های یک مثقال، دو مثقال و…می باشد. بنابراین زعفران مثقالی نوع خاصی از زعفران نیست بلکه منظور وزن زعفران بسته بندی شده می باشد.

انواع زعفران پوشال، سرگل و نگین به صورت وزن های نیم مثقال، یک مثقال و… در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود.

 یک مثقال زعفران چند گرم است؟

مثقال یکی از واحدهای قدیمی اندازه گیری زعفران می باشد که هنوز هم در بسیاری از شهرها نسبت به واحد گرم بیشتر استفاده می شود.

هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶۱ گرم زعفران است بنابراین زعفران یک مثقالی بیشتر از زعفران یک گرمی است.

نرخ یک مثقال زعفران چند است؟

قیمت یک مثقال زعفران امروز چند است؟

یک مثقال زعفران چند گرم است؟ مِثقال یکای جرم و یکی از یکاهای رایج در کشورهای اسلامی است. انواع مثقال وجود دارد که مهمترین آن‌ها عبارتند از مثقال شرعی، مثقال صیرفی و مثقال معمولی.

زعفران که به عنوان ارزشمند ترین چاشنی و ادویه در دنیا شناخته می‌شود، معمولا با واحد گرم و مثقال مورد سنجش قرار می‌گیرد.

مثقال یکی از واحدهای اندازه گیری زعفران است. هر کیلو زعفران 217 مثقال زعفران است. در واقع هر یک مثقال زعفران 4.6 گرم زعفران است.

برای همین در مقایسه با کیلوگرم، هر یک کیلوگرم زعفران برابر با ۲۱۷ مثقال زعفران است.

همچنین از آنجا که گرم واحد کوچکتری از مثقال است، ۴٫۶ گرم زعفران برابر با یک مثقال است، لذا هر یک گرم زعفران، تقریبا برابر با ۲۱ صدم یک مثقال زعفران می‌باشد.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم انواع زعفران در بسته بندی های مثقالی عرضه می‌شود بنابراین قیمت هر مثقال زعفران بستگی به نوع زعفران بسته بندی شده دارد.

همچنین درجه کیفیت زعفران بسته بندی شده روی قیمت آن تاثیر گذار است.یک مثقال زعفران چند تومان است ؟

به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل 60 هزار تومان و قیمت هر مثقال زعفران نگین 65 هزار تومان می باشد یعنی آنچه که تفاوت قیمت را مشخص می کند نوع زعفران و درجه کیفیت آن خواهد بود.

زعفران گرمی چند

معتبرترین مرکز فروش زعفران مثقالی و گرمی

فروشگاه زعفران اعلا یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران بسته بندی شده و فله می باشد.

ما خود تولید کننده زعفران هستیم و زعفران را بدون واسطه به صورت بسته بندی یا فله طبق درخواست مشتری به سراسر شهرهای ایران ارسال می‌کنیم.

چنانچه قصد خرید زعفران مثقالی یا زعفران گرمی در مقادیر عمده در تعداد بالا دارید می توانید بهترین کیفیت زعفران را با مناسب ترین قیمت از ما خریداری کنید.

میدان فروش زعفران مثقالی

اگر از فعالین بازار و یا متقاضیان انواع زعفران مثقالی هستید، اگر علاقه دارید از قیمت بهترین انواع زعفران مثقالی اطلاع یابید، می توانید با فروشگاه زعفران اعلا ارتباط برقرار کنید.

گروه زعفران اعلا، ممتازترین زعفران را به صورت مثقالی به فروش می رساند و شما برای اینکه بدانید زعفران مثقالی چند است می توانید با این مجموعه تماس بگیرید.

لیست امروز قیمت زعفران مثقالی

لیست امروز قیمت زعفران مثقالی

در مجموعه زعفران اعلا انواع زعفران در بسته بندی های متنوع شامل ظروف خاتم، آذین، اطلسی، گوهر و بسته بندی پاکتی عرضه می شود.

قیمت یک مثقال زعفران امروز در هر کدام از این ظروف متفاوت می باشد.

یکی از پرفروش ترین انواع زعفران مثقالی با بسته بندی مقوایی می باشد که قیمت زعفران سرگل مثقالی و قیمت زعفران نگین یک مثقالی به شرح زیر است:

  • قیمت زعفران سرگل یک مثقالی ممتاز 126
  • قیمت یک مثقال زعفران سرگل صادراتی 145
  • قیمت یک مثقال زعفران نگین 155
  • قیمت یک مثقال زعفران نگین صادراتی165
  • قیمت یک مثقال زعفران سوپر نگین 180
  • قیمت یک مثقال زعفران سرگل شکسته 108

برای خرید انواع زعفران به صورت فله و بسته بندی شده و همچنین اطلاع از جدیدترین لیست قیمت زعفران امروز مثقالی می توانید هم اکنون با کارشناس ما ارتباط بگیرید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *