صادرات زعفران ارگانیک به امارات و اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا تمام انواع زعفران استان خراسان جنوبی ارگانیک هستند؟خرید عمده برای صادرات زعفران سرگل و نگینقیمت روز انواع زعفران مجموعه زعفران اعلا

آیا تمام انواع زعفران استان خراسان جنوبی ارگانیک هستند؟ صادرات زعفران ارگانیک به کشور های متعددی از جمله در اروپا، آمریکا و همینطور امارات انجام می شود. حجم استقبال و فروش از زعفران های ارگانیک ایران روز به روز در حال افزایش است.

دبی معمولاً محصولات ارگانیک ایران را خریداری می کند و در این بین زعفران بسیار تازگی دارد و صادرات آن از مسیر امارات به اروپا انجام می شود.

با توجه به آسیب پذیری این محصول، نگهداری و ماندگاری آن بسیار اهمیت دارد و اگر هدف صادرات به صورت فله به امارات و اروپا باشد انبار هایی با به دور از نور خورشید برای این منظور مورد نیاز می باشد.

در ادامه اطلاعات بیش تری در خصوص نحوه خرید و نگهداری زعفران ایرانی را در اختیار شما قرار می دهیم.

صادرات زعفران

آیا تمام انواع زعفران استان خراسان جنوبی ارگانیک هستند؟

در سال ها اخیر با توجه به کاهش تحرک و رشد روز افزون خوراکی های مضر مردم جهان به فکر مصرف مواد ارگانیک و طبیعی هستند.

زعفران ایرانی نیز از این امر مستثنی نبوده است و کشاورزان زیادی اقدام به تولید زعفران کرده اند.

البته خرید زعفران ارگانیک به دلیل حجم مقداری سخت است که در قسمت های بعد درباره خرید زعفران صادراتی آسان صحبت خواهیم کرد.

زعفران ارگانیک در شرایط خاص و تحت نظارت منظم تولید می شود. این امر به سادگی به ما این موضوع را می رساند که زعفران های استان خراسان جنوبی عمدتا ارگانیک می باشند و خرید زعفران ارگانیک امکان پذیر است.

در تولید این نوع زعفران ها بایستی مصرف سموم و کود های شیمیایی به صفر برسد. این موضوع موجب افزایش سطح سلامتی محصول می شود.

این زعفران ها تحت مراقب های خاصی قرار می گیرند و با آزمایشات و بررسی های مکرر به ثمر می نشینند.

از معضلات دیگر تولید زعفران ارگانیک زمین های اطراف می باشند. در واقع اگر زمینی مانند زمین زعفران اگر سم پاشی شود روی محصول ارگانیک نیز تاثیر می گذارد و این محصول دیگر با نام ارگانیک شناخته نمی شود.

این موضوعات موجب شده است تا قیمت روز زعفران بالا باشد. در قسمت های بعد درباره قیمت انواع زعفران و خرید بهترین زعفران صادراتی به طور مستقیم مباحثی را با یکدیگر مرور خواهیم کرد.

صادرات زعفران

خرید عمده برای صادرات زعفران سرگل و نگین

همانطور که می دانید با توجه به سطح سلامتی بالای زعفران، این محصول به کشور های مختلفی صادر می گردد. از این کشور ها می توان به موارد زیر اشاره داشت.

  1. کشور های عربی حوزه خلیج فارس مانند امارات
  2. برخی کشور های اروپایی

از طرفی خرید زعفران اعلا همواره با معضلاتی مانند پیدا نکردن تامین کننده رو به رو بوده است. این امر موجب شده است تا بازرگانان زیادی با مجموعه زعفران اعلا همکاری داشته باشند.

این مجموعه مزایای زیادی را برای دوستان و بازرگانان عزیز فراهم کرده است از جمله:

  • خرید غیر حضوری
  • تهیه زعفران به شکل مستقیم و از تولید کننده
  • خرید راحت و سریع

می توان گفت نه تنها محصول را با بهترین قیمت و نازل ترین کیفیت دریافت خواهید کرد بلکه محصول را در شهر خود دریافت می کنید و می توانید خرید و صادراتی راحت را تجربه کنید.

در قسمت بعد درباره قیمت انواع زعفران مطالبی را با شما به اشتراک گذاشته ایم. امیدواریم این مطالب برای شما دوستان مفید باشد.

صادرات زعفران

قیمت روز انواع زعفران مجموعه زعفران اعلا

قیمت زعفران با توجه به نحوه تولید و عوامل دیگر بالا می باشد. اما با خرید از مجموعه زعفران اعلا می توانید محصول مد نظر را با نازل ترین قیمت تهیه کنید.

می توان از مهم ترین عوامل تعیین کننده کیفیت زعفران به موارد زیر اشاره داشت:

  1. رنگ زعفران
  2. نوع زعفران

برخی دیگر از عوامل مؤثر در قیمت تمام شده زعفران در کیفیت آن دخیل نیستند. در این بین همه شما دوستان می‌دانید که صادرات زعفران با حجم بالایی انجام می شود.

این امر موجب شده است قیمت زعفران در اروپا به قیمت دلار وابسته بوده و نوسانات و افزایش قیمت زیادی را شامل باشد. به همین منظور توصیه می گردد قیمت روز زعفران مد نظر را در دست داشته باشید.

برای مشاوره و خرید می توانید با مشاورین گروه زعفران اعلا تماس حاصل فرمائید.

برای صادرات به کشور های مختلف و دریافت قیمت روز زعفران نیز می توانید با همین مشاوران در ارتباط باشید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *