قیمت زعفران معمولی در بازار عمده فروشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران رایج در بازارقیمت زعفران معمولی امروز

به چه زعفرانی در اصطلاح عامیانه زعفران معمولی می گویند و قیمت زعفران معمولی در بازار به صورت عمده چقدر است. زعفران معمولی یک واژه دوگانه است که در محافل علمی و بازار دو معنی مختلف دارد.

واژه زعفران معمولی از لحاظ علمی در کنار سایر گونه های زعفران تعریف می شود. ما نیز زعفران قرمز ایرانی را در بعضی جاها زعفران معمولی نامیده ایم. بخش اعظم آن در ایران و به طور خاص در خراسان جنوبی پرورش می یابد. این ادویه و مشتقات و فراورده های آن در دنیا خیلی شناخته شده نیست.

قیمت زعفران معمولی امروز

زعفران رایج در بازار

اصطلاح زعفران معمولی در بازار معنی و مفهوم دیگری دارد. به نظر می رسد آن چیزی که از آن به عنوان زعفران معمولی در بازار نام برده می شود زعفرانی است که ظاهر و کیفیت متوسط دارد و مثلا در مصارف خانگی و زعفران برای قنادی و شیرینی پزی  از آن استفاده می شود.

زعفران معمولی زعفرانی است که سورتینگ آن نیز به شیوه معمولی انجام می پذیرد و در آن دقت خاصی ارایه نشده است. مثلا اگر زعفران نگین است مخلوط چند درصدی از زعفران سرگل در آن دور از ذهن نباشد. حتی شاید بتوان گفت وقتی صحبت از زعفران معمولی می شود زعفران با کیفیت پایین‌تر مثل زعفران پوشال مد نظر باشد.

قیمت زعفران پوشال معمولی امروز

قیمت زعفران معمولی امروز

قیمت زعفران معمولی امروز نیز قیمتی ارزان است و خیلی گران نیست و در یک گستره ای کوتاه از قیمت ها  تغییر می کند که آن تغییر  هم البته بسته به کیفیت زعفران دارد.

شاید بتوان گفت زعفران معمولی در مقابل زعفران خیلی لوکس قرار دارد یا مثلا زعفران معمولی شاید بتوان گفت که زعفران صادراتی نیست چراکه زعفران صادراتی یک زعفران خاص است.

ما بسیار در مورد قیمت روز زعفران و قیمت عمده زعفران سرگل و زعفران پوشال و نگین صحبت کرده ایم. در زیر لیست قیمت زعفران اعلا برای انواع مختلف زعفران شامل زعفران معمولی و زعفران لوکس صادراتی مشاهده می فرمایید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

11 thoughts on “قیمت زعفران معمولی در بازار عمده فروشی

 1. مجید سعیدی گفته:

  بسیار با کیفیت است و من تا حالابارها از همین زعفران از ایشون خرید کردم.

 2. عسل درويش گفته:

  من چندمین باراست که همین برند را می‌گیرم و راضی هستم

 3. مجتبی ستاری اسکویی گفته:

  یک بسته زعفران قبلاً گرفته بودم، عطرش خیلی بیشتر از این بود.
  عطرش که زیاد نبود. خدا کنه محصول درجه یکی باشه.

  • زعفران اعلا گفته:

   سلام وقت بخیر
   چون زعفران امسالی، بله نسبت به نمونه پارسالی ممکنه عطرش زیاد نباشه ولی از لحاظ اصل بودن، خیالتون راحت
   اگر به دستتون رسید و بد بود میتونید برگشت بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *