بسته بندی نیم گرمی زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نایلون بسته بندی زعفرانظروف بسته بندی فلزی خاتمبسته بندی زعفران نیم گرمی کریستالی

زعفران از چاشنی های اصلی غذایی ایرانیان محسوب می ‌شود و بسته ‌بندی نیم گرمی زعفران نیز نیازمند توجه به نکاتی می ‌باشد. با توجه به این که این ماده خوراکی اغلب در حجم کم و برای مصارف بلند مدت خریداری می ‌شود به یک بسته بندی نیاز دارد که سلامت آن را در طول مدت مصرف کردن حفظ کند. بسته بندی نیم گرمی زعفران را می توان انتخابی ایده ‌آل برای بسته بندی این محصول پر مصرف دانست.

بسته بندی نیم گرمی زعفران

نایلون بسته بندی زعفران

با توجه به اهمیت زعفران در سبد غذایی، بسته بندی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نایلون بسته بندی زعفران با کیفیت بالا باعث عدم نفوذ هوا و رطوبت به زعفران شده و این باعث حفظ ماندگاری و مرغوبیت محصول می شود. می ‌توان با این نوع بسته بندی زعفران را از آفات و رطوبت دور نگه داشت. نایلون زعفران علاوه بر محافظت از زعفران در برابر عوامل خارجی، بسیار سبک و بادوام است و به همین دلیل جابجایی زعفران را راحت ‌تر و امن ‌تر می‌کند. به علاوه این کیسه قیمت ارزانی دارد و استفاده از آن با توجه به مزیت‌ های فوق ‌العاده‌اش بسیار به ‌صرفه است.

ظروف بسته بندی فلزی خاتم

ظروف بسته بندی فلزی خاتم یکی از انواع بسته بندی های زعفران هستند که به دلیل مزایای زیادی که دارند بسیار پر طرفدار می باشند. زعفران هایی که در این ظروف بسته بندی می شوند نیاز به تهیه ظرف جداگانه جهت نگهداری ندارند. می توان هر بار به مقدار لازم از داخل آن ها زعفران برداشت و با بستن درب دوباره آن را بدون نگرانی از نفوذ رطوبت کیپ کرد. این ظرف ها به راحتی داخل کابینت یا کمد نگهداری می شوند و حمل و نقل آن ها در مسافرت، پیک نیک و… بسیار آسان است.

بسته بندی نیم گرمی زعفران

بسته بندی زعفران نیم گرمی کریستالی

بسته بندی زعفران نیم گرمی کریستالی با کیفیت و شفاف است، زعفران شکسته و خرد نمی شود، بسیار مستحکم می باشد و در برابر دما نیز از خود مقاومت نشان می دهد. لذا بهتر است این محصول از کارخانه ها و مراکز تولید ظرف کریستال معتبر سفارش داده شود تا خیالتان از بابت کیفیت کار راحت باشد. نکته مهم دیگر در تولید ظروف بسته بندی کریستال، کیفیت چاپ آن است. در طراحی بسته ‌بندی زعفران می ‌توان به دو صورت تمام چاپ و چاپ با پنجره‌ شفاف استفاده کرد. در بسته ‌بندی تمام چاپ تمام روی قوطی دارای تصویر چاپ شده ‌است به طوری که محتوای داخل آن قابل تشخیص نیست. ولی در بسته‌ بندی چاپ دار با پنجره شفاف، محتوای داخل محصول از قسمت بدون چاپ قابل دیدن است.

برای خرید زعفران در بسته بندی نیم گرمی می توانید با مسئول فروش این مجموعه ارتباط بگیرید تا شما را در خرید بهتر راهنمایی کنند.

بسته بندی نیم گرمی زعفران

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *