صادرات چمدانی زعفران به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تجارت چمدانی زعفرانقوانین صادرات چمدانی زعفران ب ترکیه

برای صادرات چمدانی زعفران به ترکیه خارج از کشور چه قوانین وجود دارد؟ برای چه مقادیری در صادرات زعفران نیاز به مجوز است؟ مقصود از تجارت چمدانی زعفران به ترکیه چیست؟

تجارت چمدانی زعفران

اگر شما قصد صادر کردن زعفران به کشورهای اروپایی و عربی یا بردن زعفران به ترکیه را دارید، چنانچه زعفران را در مقادیر کیلویی می خواهید با خود به همراه ببرید، بایستی مراحل قانونی اخذ مجوزها را انجام دهید تا بتوانید زعفران را به کشور مقصد ارسال نمایید.

اما چنانچه می خواهید در تجارت چمدانی به ترکیه زعفران را به عنوان هدیه در مقادیر گرمی و ناچیز و یا به عنوان نمونه برای شرکت‌ های تجاری به همراه خود ببرید، لازم به اخذ مجوز نیست. در صادرات چمدانی زعفران، هر فرد می‌ تواند تا حدود ۱۰۰ گرم زعفران را با خود به سایر کشورها به همراه ببرد بدون اینکه نیاز به داشتن کارت بازرگانی یا مجوز صادرات باشد.

در واقع برای مقادیر 100 گرم صادرات زعفران و فروش زعفران مسافری در ترکیه بدون کارت بازرگانی امکان‌پذیر است.

قوانین صادرات چمدانی زعفران ب ترکیه

قوانین صادرات چمدانی زعفران به ترکیه حداقل از یک کیلوگرم به بالا و به صورت بسته بندی شده با انجام امور گمرکی امکان‌پذیر است. شرایط صادرات زعفران به ترکیه نیاز به اخذ مجوزهای لازم شامل: کارت بازرگانی، گواهی استاندارد و بهداشت میباشد.

پس از تنظیم اظهارنامه زعفران صادراتی و تحویل آن به قسمت احراز هویت گمرک و انجام تشریفات گمرکی میتوانید نسبت به صادرات زعفران به کشور مقصد اقدام نمایید. هزینه هایی که برای صادرات زعفران پرداخت می شود، بسته به کشور مقصد و هزینه حمل و نقل مقداری متفاوت خواهد بود.

نکته ای که برای صادرات زعفران باید مورد توجه قرار گیرد این است که باید از زعفران مرغوب و با کیفیت بالا برای صادرات استفاده نمود.

در کشورهای خارج نهایت دقت در واردات نوع زعفران به عمل می آید تا بتوانند با واردات زعفران مرغوب، از خواص زعفران در صنایع مختلف و در مصارف دارویی استفاده می شود، بیشترین استفاده را بکنند.

برای خرید زعفران و قیمت زعفران کیلویی در ترکیه و صادرات چمدانی زعفران به ترکیه می توانید با مجموعه زعفران اعلا در ارتباط باشید و بهترین کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنید.

صادرات چمدانی زعفران به ترکیه

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *