فروش زعفران قائنات به تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش زعفران قائنات به تهران برای مصارف خانگی

فروش زعفران قائنات به تهران با انواع مختلف به‌ویژه نوع لوکس آن رونق خوبی دارد و بهترین نوع زعفرانی که برای تهیه غذاها در رستوران ها و کترینگ ها و… در این شهر از آن استفاده می کنند، زعفران سرگل و زعفران نگین می باشد.

تهران از خریداران بزرگ زعفران شهر قائنات است و زعفران را به دو منظور سفارش می دهند اول برای تهیه و تولید غذا، دسر و شیرینی و دوم شرکت های بزرگ بازرگانی که در این شهر واقع اند زعفران صادراتی درخواست دارند.

زعفران های صادراتی و مصارف خانگی کاملا با هم متفاوت است، زیرا فروش زعفران قائنات که به منظور صادرات است بهتر است که کیفیت بهتری داشته باشد.

زعفران های صادراتی در مرحله اول باید بتواند با قیمت زعفران جهانی رقابت کند و تا رقابت را از دست ندهد.

همان طور که ذکر شد شهر تهران به دو منظور زعفران را سفارش می دهد، که یکی از آنها زعفران سرگل است، زیرا این شهر به تنهایی بزرگترین مصرف کننده زعفران در کشور می باشد.

فروش زعفران قائنات به تهران برای مصارف خانگی

فروش زعفران قائنات به منظور مصارف خوراکی حجم بسیار بالایی دارد، به خصوص برای شهر تهران که این نمونه زعفران ها را زیاد سفارش می دهند.

تمامی زعفران ها قابلیت عرضه به عنوان مصارف خوراکی را دارند اما معروف ترین آنها زعفران نگین درجه یک است و بعد از آن زعفران شبه نگین می باشد.

بازار تهران معمولا بالغ بر ۶۰ درصد زعفران های لوکسی که سفارش می دهند زعفران سرگل ممتاز است و بعد زعفران سرگل معمولی را سفارش می دهند.

در مورد زعفران نگین این نکته قابل ذکر است، که بهترین نوع آن زعفران سوپر نگین تاپ قائنات می باشد، که در خشکبار فروشی های لوکس به فروش می رسد.

فروش زعفران قائنات با بسته بندی های مختلف انجام پذیر است و همچنین می توان انواع زعفران را به صورت فله و بسته بندی عرضه نمود.

فروش زعفران قائنات در تهران

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *