قیمت هر کیلو زعفران اعلا صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران اعلا چیست؟قیمت زعفران اعلا صادراتیفروش عمده زعفران درجه یک صادراتی

قیمت هر کیلو زعفران اعلا صادراتی با توجه به حجم خرید از سوی بازاریان زعفران به خصوص بازاریان عمده فروش زعفران در شهر مشهد و قائنات تعیین می شود.

با توجه به اینکه زعفران خراسان، صادراتی و دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به سایر نمونه های زعفران می باشند این موضوع باعث شده است که از نظر قیمتی نیز تا حدودی گران‌تر از سایر نمونه های زعفران باشند.

زعفران اعلا چیست؟

زعفران با خواص دارویی بالایی که دارد در بین مردم شناخته شده است و اکثر مردم آن را برای درمان بیماری های مختلف از جمله دل درد و معده مورد استفاده قرار می دهند و به طور کلی در حال حاضر زعفران خوب مشهد به عنوان یک ادویه دارویی در بین عموم مردم دنیا شناخته می شود.

قیمت هر کیلو زعفران اعلا صادراتی

زعفران قاین از نظر کیفیت اندازه رشته ها تنوع بسیار زیادی دارد یعنی اینکه در حجم یک کیلو زعفران شاهد وجود نمونه‌های مختلفی از زعفران هستیم که دارای اندازه ها و سایزهای کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند و همچنین قرمز بودن زعفران نیز کاملاً متفاوت است.

زعفران اعلا و درجه یک زعفرانی است که هم میزان رشته های خرده بسیار کمی داشته باشد و هم از نظر اندازه در درشت ترین حالت ممکن باشد به این گونه زعفران ها زعفران درجه یک و یا به اصطلاح زعفران اعلا و مرغوب گفته می‌شود که بیشتر جنبه مصرف صادراتی دارد یعنی در کنار سایر خشکبار به صورت ادویه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت زعفران اعلا صادراتی

با توجه به اینکه اکثراً مردم زعفران را به جهت خواص دارویی و هم به عنوان طعم دهنده از آن استفاده می کنند در نتیجه در ۶ ماهه دوم سال که هوا سردتر است و بیماری هایی از قبیل سرماخوردگی شیوع بیشتری دارد این موضوع باعث شده است که مصرف زعفران نیز از سوی عموم مردم چندین برابر شود.

قیمت هر کیلو زعفران اعلا صادراتی

یعنی اینکه در شش ماه دوم سال یعنی پاییز و زمستان بیشترین خرید و فروش برای زعفران انجام میشود‌.

قیمت زعفران یک مسئله ای بسیار مهم برای خریداران و فروشنده ها می باشد و به خصوص اگر حجم معاملات به صورت تناژ بالا باشد قیمت بسیار حائز اهمیت است و حتی رقم های کوچک در حجم زیاد مبلغ قابل توجهی می شود.

زعفران هرچقدر درشت تر و دارای شکستگی کمتری باشد و به طور کلی زعفران مرغوب تر و درجه یک تری باشد دارای قیمت بیشتری خواهد بود و بر عکس این موضوع برای زعفران ریز و دارویی این است که زعفران های دارای این ویژگی‌ها قیمت ارزان تری دارد.

قیمت هر کیلو زعفران خشک اعلا که مربوط به زعفران های درشت و درجه یک می باشد متفاوت است و به دلیل اینکه تنوع نمونه‌های مختلف زعفران زیاد است نمی‌توان قیمت دقیقی برای این محصول بیان کرد.

لذا لازم است برای اطلاع از قیمت روز انواع زعفران اعلا از طریق همین سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت هر کیلو زعفران اعلا صادراتی

فروش عمده زعفران درجه یک صادراتی

برای اینکه بتوانید انواع زعفران به خصوص زعفران اعلای صادراتی را خریداری کنید راه های زیادی وجود دارد.

به عنوان مثال می توان در اینترنت جستجو کرد و فروشنده های زعفران در مشهد و قائنات را یافته و بعد از دریافت قیمت سفارش خود را به ثبت رسانده که یکی از روش‌های مرسوم بوده و هیچگونه هزینه های مربوط به حمل و نقل و یا هزینه مربوط به زمان نخواهد داشت‌.

فروش عمده انواع زعفران صادراتی توسط شرکت های پخش کننده زعفران در سراسر ایران انجام می‌شود که اکثر این شرکت‌ ها در شهر مشهد فعالیت می کنند و لذا شما عزیزان برای خرید عمده انواع زعفران می توانید از طریق همین سایت با کارشناسان شرکت ما ارتباط برقرار کنید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *