زعفران نگین صادراتی | تضمین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران نگین صادراتی چیست؟مشخصات زعفران نگین صادراتیقیمت زعفران نگین صادراتیفروش عمده زعفران رشته ای بریده ممتاز (نگین)

زعفران نگین صادراتی با تضمین کیفیت توسط شرکتهای فعال در این زمینه به فروش می رسد که می‌توان با مراجعه به این شرکت‌ها و یا ارتباط با کارشناسان فروش با قیمت عمده فروشی زعفران در بازار خریداری کرد.

به دلیل اینکه زعفران‌های نگین تنوع زیادی دارد باعث شده است قیمت خرید زعفران نگین مشخص و ثابت نباشد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

 زعفران نگین صادراتی چیست؟

زعفران نگین صادراتی چیست؟

زعفران نگین صادراتی یکی از نمونه‌های پرطرفدار میباشد که به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد برای صادرات از آن استفاده می‌شودو در نظر اهل بازار و تولیدکننده ها با ارزش‌ ترین و بهترین نوع زعفران مزارع کشاورزی است.

کشورهای وارد‌کننده زعفران از ایران اغلب به خاطر خواص دارویی و کیفیت بالای زعفران ایران آن را خریداری می‌کند چرا که اگر به دلیل کیفیت و عطر و طعم باشد زعفران کشور ایران بسیار بهتر از سایر کشورها می‌باشد.

زعفران نگین صادراتی زیباترین نوع از انواع مختلف زعفران لقب گرفته است که هر چه قلم‌های آن درشت‌تر باشد قیمت آن گرانتر و اسم آن به سوپر تغییر میکند همچنین عنوان با ارزش‌ ترین زعفران بازار را از آن خود ‌کند زیرا تمام معیار های کیفیت‌ سنجی و زیبایی‌ را دارد.

زعفران نگین صادراتی در شکیل بودن بی‌ مانند و در اصالت بی‌ رقیب است. از نظر میزان رنگ دهی و به واسطه میزان بالای کروسین موجود در آن در بالاترین سطح قرار دارد و از نظر ظاهری بهترین در نوع خود است.

مشخصات زعفران نگین صادراتی

  • کلاله‌ها کاملا از هم جدا هستند
  • خوش رنگ و قرمز یک دست
  • قلم‌های آن درشت است
  • فر خوردگی ندارد و یا کم دارد

قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی

قیمت زعفران نگین صادراتی

قیمت زعفران نگین صادراتی یکی از مهمترین سوالات برای خریداران و همچنین فروشندگان آن می‌باشد چرا که هر دو گروه در تلاشند با قیمت روز معامله را انجام دهند تا دچار ضرر نگردند.

با توجه به اینکه استان خراسان رضوی و شهر مشهد مرکز تولید زعفران در ایران به حساب می‌آید این موضوع باعث شده است که قیمت انواع زعفران در این منطقه از کشور در پایین‌ترین حد خود قرار داشته باشد و دلیل آن کاملاً مشخص است چرا که حجم زیادی از زعفران در این منطقه قرار دارد.

قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی در مشهد از سوی بازاریان این شهر تعیین می‌شود و همین قیمت ملاکی برای تعیین قیمت در سایر شهرهای ایران نیز می‌باشد.

قیمت یک کیلو زعفران نگین صادراتی به نوع پرسی و اتویی یا معمولی بودن آن نیز بستگی دارد. تمام زعفران های نگین صادراتی مجموعه زعفران اعلا بصورت اتویی و پرسی خشک شده اند و دارای کلاله های درشت هستند.

زعفران نگین صادراتی در بین انواع مختلف زعفران، به دلیل داشتن کیفیت بالاتر و بهتر قیمت بالاتری دارد.

قیمت روز زعفران نگین صادراتی

فروش عمده زعفران رشته ای بریده ممتاز (نگین)

زعفران رشته ای بریده ممتاز (نگین) را می‌توان از راه‌های مختلفی خریداری کرد به عنوان مثال می‌توان از طریق مراجعه حضوری به بازار عمده فروشی مشهد انواع زعفران را بعد از بررسی کامل خریداری نمود.

علاوه بر موارد بالا می‌توانیم از طریق وب سایت‌های اینترنتی و ارتباط با شرکت‌های پخش‌کننده انواع زعفران صادراتی را خریداری کنیم.

برای خرید زعفران نگین صادراتی با قیمت ارزان و بدون واسطه می توانید با ما ارتباط بگیرید و از قیمت زعفران فله در مشهد اطلاع یابید، و با تضمین کیفیت خریدی امن انجام دهید و در نهایت لذت خرید زعفران صادراتی را بچشید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *