صادرات زعفران به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه صادرات زعفران به روسیهمناسب ترین نوع زعفران

صادرات زعفران به روسیه شامل حساسیت های شدیدی می شود. این حساسیت ها مربوط به استانداردها و قوانینی است که برای محصولات وارداتی به روسیه وضع شده است. کشور صادرکننده نیز ملزم به رعایت این قوانین می باشد. بسته بندی زعفران صادراتی و قوانین صادرات زعفران به روسیه نیز دارای اهمیت زیادی است.

شیوه صادرات زعفران به روسیه

اولین قدم برای صادرات زعفران به روسیه این است که طرفین باید وارد مذاکره شوند. بعد از اینکه به توافق رسیدند، قراردادی میان آنها بسته می شود. از همین رو صادرکنندگان باید مدارک لازم برای عقد قرارداد را جمع‌آوری و آماده نمایند.

یک صادرکننده موفق باید مدارک کاملی را ارائه دهد بعد از اینکه مذاکرات انجام شد، قبل از اینکه قراردادی منعقد شود باید در مورد نحوه حمل و نقل با تجار روسی توافقات لازم انجام شود. نحوه حمل و نقل متفاوت است، از حمل نقل دریایی، هوایی گرفته تا حمل و نقل ریلی و زمینی. هر کدام از این شیوه ها با در نظر گرفتن شرایط تجار و نوع قرارداد تعیین می گردد.

قبل از فرایند ارسال باید شرایط مساعدی برای تازه ماندن محموله زعفران فراهم شود. به همین منظور باید محل انبار مناسبی پیدا نمود و تجهیزات کامل و لازم را برای آن در نظر گرفت.

زمان‌بندی دقیق برای واردکنندگان روسی بسیار اهمیت دارد. از همین رو باید به تحویل دقیق و سر موقع محموله دقت کرد. فرقی ندارد که محل تحویل آن کجا باشد، در واقع محل تحویل با توافق طرفین مشخص می شود، باید محصول زعفران سر موقع به دست خریداران برسد.

صادرات زعفران به روسیه

مناسب ترین نوع زعفران

محصولاتی صادراتی روسیه باید از نوع درجه یک آن باشد. شاید خیلی از صادرکنندگان تصور کنند که محصول درجه دو دارای سود بیشتری است ولی واقعیت این است که این کار در طولانی مدت سبب لطمه خوردن به روابط تجاری می شود.

برای قیمت زعفران در روسیه و تامین بار صادراتی به‌صورت فله و بسته بندی با شماره درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *