قیمت هر گرم زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

یک گرم زعفران چقدر است؟قیمت یک گرم زعفران چقدر است؟

قیمت هر گرم زعفران چقدر است؟ یک مثقال زعفران معادل چند گرم زعفران است؟ چرا قیمت هر گرم زعفران بسته بندی شده با همدیگر متفاوت است؟

اگر قصد خرید عمده زعفران را دارید و می خواهید از قیمت فروش هر گرم مطلع شوید؛ اگر می خواهید زعفران را در بسته بندی های دلخواه به‌صورت گرمی بسته بندی کنید و قبل از خرید زعفران قیمت زعفران گرمی بسته بندی شده برایتان مهم است؛ حتما از مجموعه زعفران اعلا یکبار دیدن فرمایید.

قیمت هر گرم زعفران

یک گرم زعفران چقدر است؟

بازار خرید و فروش زعفران گستردگی زیادی دارد.

وجود انواع مختلف زعفران (دسته، پوشال، سرگل، نگین)؛ وجود ظروف متنوع بسته بندی زعفران، درجه کیفیت های متفاوت زعفران (درجه یک، دو و سه) سبب شده قیمت هر گرم زعفران متفاوت باشد.

به همین دلیل افرادی که قصد خرید زعفران را دارند در بین مراکز فروش زعفران تفاوت‌های زیادی در قیمت خرید زعفران مشاهده می کنند.

بسته بندی زعفران به صورت گرمی می‌تواند در ظروف بسته بندی آذین، اطلسی، گوهر، خاتم و پاکتی، بنا به درخواست مشتریان انجام شود.

تصاویر انواع زعفران بسته بندی شده به صورت گرمی و مثقالی در ظروف مختلف را می توانید از مسئول فروش دریافت کنید.

قیمت هر گرم زعفران

قیمت یک گرم زعفران چقدر است؟

قیمت یک گرم زعفران نیز کنار محصول گذاشته شده است به عنوان مثال تصویر بسته بندی آذین یک گرم زعفران سرگل به همراه قیمت آن قابل مشاهده می باشد.

شما می توانید با مراجعه به واتس آپ مسئول فروش تنوعی از انواع زعفران را در انواع ظروف بسته‌بندی شیک و مثقالی مشاهده نمایید.

یکی از معتبرترین عرضه کننده زعفران ایرانی و اصل و ۱۰۰% خالص مجموعه ما بوده و از نظر قدرت رنگ دهی و ویژگیهای ظاهری از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و قابل مقایسه با سایر برند ها نیست.

در اینجا عکس یک گرم زعفران را مشاهده می کنید که داخل قوطی مستطیلی بسته بندی شده است.

قیمت هر گرم زعفران

می توانید یک نمونه از زعفران مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت محصول و کسب اطمینان از کیفیت آن؛ زعفران را به صورت عمده و در موارد دلخواه خریداری نمایید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *