یک کیلو زعفران چند تومان است

قیمت امروز یک کیلو زعفران چند تومان است؟ اگر به دنبال خرید کیلویی زعفران هستید، و می خواهید با قیمت منصفانه خریداری کنید برای اطلاع از قیمت انواع زعفران به صورت کیلویی یا به صورت جزئی می توانید با مسئول فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

قیمت یک کیلو زعفران با نوسان قیمت همراه است. خریداران و فروشندگان زعفران اغلب به هر کیلو زعفران چند تومان است؟ هستند.در پایان این مقاله قیمت فروش کیلویی زعفران را روزانه اعلام میکنیم.

یک کیلو زعفران چند تومان است

خرید زعفران به صورت کیلویی و یا خرید به صورت فله مشتریان زیادی در بازار زعفران و به ویژه در تهران دارد. به طوری که اغلب خریدارن عمده زعفران مانند صادر کنندگان زعفران جهت صادرات زعفران و نیز رستوران ها و فروشگاه های بزرگ و بنکداران همگی به دنبال آن هستند.

  1. دلیل اختلاف قیمت انواع هر کیلو زعفران
  2. کیفیت زعفران ارائه شده
  3. درشت یا ریز بودن قلم های زعفران
  4. مقدار نرمه موجود در زعفران
  5. شهر محل تولید زعفران
  6. نوع کشت زعفران (گلخانه ای و یا سنتی)

به طور کلی نرخ زعفران بستگی دارد که چه نوعی از زعفران را جهت خرید انتخاب کنیم. زعفران مد نظر ما نگین باشد یا زعفران سرگل ، زعفران درجه یک باشد و یا معمولی ، پوشال باشد و…برای خرید زعفران کیلویی بهتر است ابتدا انواع مختلف زعفران را بشناسیم و بعد از آن تصمیم بگیریم که چه نوعی زعفران را میخواهیم.

یک کیلو زعفران چند تومان است

هنگام خرید عمده زعفران کیلویی مهم است که خریدار بتواند یک نمونه از زعفران را از نزدیک ببیند و پس از تایید کیفیت آن؛ در مقادیر عمده اقدام به خرید زعفران نماید. در فروشگاه ما این امکان فراهم شده تا خریداران زعفران کیلویی قبل از خرید زعفران می توانند یک نمونه چند گرمی از زعفران را درخواست کنند. برای اطلاع از قیمت یک کیلو زعفران چند تومان است با ما ارتباط بگیرید.

 

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

6 thoughts on “یک کیلو زعفران چند تومان است

  1. بهمن نوابی گفته:

    زعفران کیلو چند است؟ زعفران نگین درجه یک برای صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *