صادرات چمدانی زعفران به کویت

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه صادرات زعفران به کویتعوامل مثبت تداوم صادرات چمدانی زعفران به کویت

صادرات چمدانی زعفران به کویت همواره برای تجار کشورمان جذابیت داشته، اما در بسیاری از موارد نیز افراد تازه‌کار بدون شناخت و درک دقیق از این کشور، به آن ورود پیدا می‌کنند. بنابراین بهتر است تا قبل از هر اقدامی اطلاعات کافی در این خصوص کسب کنید. ما در این مقاله در کنار شما هستیم تا به مهم‌ترین نکات در این زمینه اشاره کنیم. کویت از لحاظ جغرافیایی کشوری کوچک میباشد که بیش از 17 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد.

کویت از جمله کشورهایی است که ایرانی‌ها از دیرباز حضور پررنگی در آن داشته‌اند. معمولا فعالان اقتصادی مناطق بندری و جنوبی کشور مانند خوزستان، بوشهر و بندرعباس با کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله کویت رابطه اقتصادی دارند. کویت دقیقا همانند سایر کشورهای خلیج فارس، کشور کم‌جمعیتی و کم وسعتی است. اما به مرکزی برای حضور فعالان اقتصادی و تجاری مهم منطقه و حتی دنیا تبدیل شده است. دسترسی به آبهای آزاد بین‌المللی و موقعیت جغرافیایی بسیار ممتاز، کویت را به یک مرکز بسیار مهم جهت فعالیت تجار و بازرگانان تبدیل کرده است.

ایران یکی از همسایگان کویت بوده که با این کشور دارای مرز دریایی است. وجود بنادر مهم در دو طرف، باعث شده تا هر ساله حجم قابل توجهی از کالا بین آنها تبادل شود. شناخت دقیق کویت به شما کمک می‌کند تا گام‌های صادرات به این کشور را بهتر بردارید. بنابراین ابتدا بد نیست با شرایط و وضعیت عمومی این کشور آشنا شویم.

وضعیت آ‌ب‎‌وهوای کویت مشابه با بیابان‌‌های سوزناک عربستان است و بیشتر مناطق آن آب‌وهوایی گرم دارد و به علت عدم دسترسی به آب شیرین کشت زعفران در کویت امکان‌پذیر نمیباشد. همین موضوع سبب شده تا کویت بسیاری از محصولات غذایی و کشاورزی و به خصوص زعفران باکیفیت مورد نیاز خود را از خارج وارد کند.

صادرات چمدانی زعفران به کویت

هزینه صادرات زعفران به کویت

شما میتوانید صادرات زعفران ایرانی به کویت و به تمام کشورها با یک سفر برای شروع با تجارت چمدانی، گامی بلند برای صادراتتان بردارید. البته اگر قصد انجام فعالیت‌های تجاری یا صادرات به کویت را دارید برای تسهیل در شروع میتوانید از طریق یک تبعه‌ کویتی این کار را انجام دهید.

هزینه صادرات زعفران به کویت و دیگر کشورها به مولفه های گوناگونی بستگی دارد برخی از هزینه ها به مجوز های که باید بار به هنگام تحویل به گمرک به همراه داشته باشد مانند گواهی بهداشت و استاندارد بین المللی مربوط می شود که به حجم بار و مقصد ارسالی بستگی ندارد. اما برخی از هزینه ها نیز هستند که تابع عواملی همچون مسافت ایران تا کشور مقصد و حجم بار می باشند. مهمترین این هزینه ها به مقوله حمل بار مربوط می شود. چنانچه قصد خرید زعفران و صادرات زعفران را دارید، با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط شوید.

عوامل مثبت تداوم صادرات چمدانی زعفران به کویت

  • آرامش و ثبات در اقتصاد کویت
  • ارتباط با تجار جهانی از طریق کویت
  • دور بودن از حواشی و جنگ های خاورمیانه
  • دسترسی به آبهای آزاد بین‌المللی و موقعیت جغرافیایی بسیار ممتاز

و در آخر نوع اقوام و ملیت‌ها در کویت در کنار حضور پررنگ جمعیت ایرانی‌الااصل می‌تواند نکته مثبت برای تجار ایرانی باشد که قصد صادرات به کویت را دارند.

دلیل پیشنهاد مجموعه زعفران اعلا به شما این است که:

چون با وجود وضع اقتصادی حاکم در کشورمان هزینه های مربوط به صادرات زعفران نسبت به ماشین آلات و لوازم خانگی در کشور ارزان‌تر است، همینطور دردسر کمتر و سود بالاتری دارد و هر سرمایه‌گذار با تجربه و حتی تاجران نوپا با حداقل سرمایه می توانند در این صادرات فعالیت داشته باشد.

در واقع با خصوصی سازی یا شناسایی و مکاتبه با تجار دیگر کشور ها به صورت اینترنتی میتوانید مشتریان خاص خود را پیدا کنید و راه تجارت خود را به سادگی بسازید کشور کویت همانطور میدانید به دلیل بعد مسافتی کم که بین دو کشور وجود دارد هزینه های حمل و نقل را کاهش داده و بر سود خالص صادرات کویت می افزاید.

هرچند در مجموعه ما امکان ارسال زعفران به صورت درب تو درب به کشورهای اروپایی و عربی و … به صورت رایگان وجود دارد، درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید و سفارش و اطلاع از قیمت زعفران در کویت با پر کردن فرم مشاورین ما درخدمت شما هستند.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *