قیمت زعفران صادراتی کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعیین قیمت زعفران صادراتی کیلویی به چه عواملی بستگی دارد؟قیمت زعفران عمده به صورت فلهخرید عمده زعفران فله

قیمت زعفران صادراتی کیلویی و خرید و فروش عمده زعفران در داخل کشور، باشد مشخص باشد. عمده روش خرید و فروش این محصول به صورت فله می‌باشد. خرید زعفران فله به دلیل قیمت مناسب تر بسیار مورد استقبال و توجه تجار قرار دارد.

اما سؤال مورد نظر اکثر خریداران، نحوه دسترسی به قیمت مناسب و مطمئن انواع زعفران به صورت فله می‌باشد؟ در ادامه در مورد این موضوع به صورت مفصل صحبت می‌شود.

تعیین قیمت زعفران صادراتی کیلویی به چه عواملی بستگی دارد؟

محصول زعفران یکی از مهمترین محصولات صادراتی کشاورزی ایران می‌باشد که به بیش از ۵۰ کشور دنیا به صورت مستقیم و غیر مستقیم صادر می‌شود.

اما یکی از مهمترین معیارها و چالش ها در معاملات زعفران، قیمت روز زعفران می‌باشد که لازم است تجار به صورت آنلاین و به روز از مراکز معتبر دریافت نمایند. اما قیمت این محصول برای صادرات مسئله بسیار مهمی است که اکثر افراد در ارتباط با این مرکز مورد سؤال قرار می‌دهند. برای اطلاع از قیمت زعفران صادراتی لازم است به چند نکته مهم به صورت خلاصه اشاره شود:

  • مشخص کردن نوع زعفران (نگین، سرگل، دسته، پوشال)
  • تعیین هزینه حمل و نقل
  • مشخص کردن هزینه گمرکی در کشور مقصد
  • هزینه مالیاتی
  • میزان تعرفه برای این محصول در کشور مقصد
  • و ….

برای تعیین قیمت دقیق زعفران باید موارد بالا به صورت موردی محاسبه شود و قیمت هر کیلو گرم زعفران صادراتی مشخص شود. برای اطلاع از قیمت زعفران کیلویی برای صادرات با ما در مجموعه زعفران اعلا با سابقه طولانی در صادرات به کشورهای مختلف در ارتباط باشید.

قیمت زعفران صادراتی کیلویی

قیمت زعفران عمده به صورت فله

همان طور که می‌دانیم بیشترین حجم صادرات زعفران ایران به صورت فله می‌باشد و نحوه قیمت گذاری زعفران ایران در بازارهای جهانی به صورت قیمت فله و کیلویی می‌باشد.

اما در سال های اخیر با قدرت گرفتن زعفران اسپانیا در جهان،نرخ گذاری زعفران براساس قیمت زعفران اسپانیا در بازارهای جهانی می‌باشد و در صورتی که قیمت زعفران اسپانیا بالا رود امکان افزایش قیمت توسط تجار ایرانی برای زعفران ایرانی می‌باشد در غیر این صورت ممکن است بازارهای بین‌المللی ایران از دست برود.

صادرات زعفران به چین از ایران به صورت فله انجام می گیرد و بسته بندی آن در داخل کشور خود اقدام به صادرات مجدد آن به دیگر کشورها می‌نمایند که از سودهای بالایی برخوردار می‌شوند.

با برنامه ریزی درست و حمایت دولت و سرمایه گذاری بخش خصوصی می‌توان با بسته بندی های زیبا از سود های بالایی در بازار زعفران برخوردار شد که برای رشد اقتصاد کشور بسیار مناسب می‌باشد.

خرید عمده زعفران فله

با توجه به صادرات عمده زعفران ایرانی به صورت فله، اکثر خریداران به دنبال خرید این محصول به صورت فله از مراکز معتبر فروش زعفران می‌باشند. تامین از تولیدکننده ها و مراکز پخش به عنوان یکی از بهترین گزینه های خرید زعفران به دلیل نبود واسطه و قیمت مناسب مطرح می‌باشد. مجموعه زعفران اعلا با داشتن بزرگترین مرکز پحش شرق کشور در شهرهای قاین و سرایان و مشهد به عنوان یکی از مراکز معتبر فروش زعفران در بازار مشهد مشغول می‌باشد. برای خرید انواع زعفران صادراتی کیلویی به صورت فله با مدیر فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *