معتبرترین مرکز پخش زعفران بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی زعفران چه مزایایی دارد؟انواع زعفران در وزن های مختلف بسته بندیشیک ترین زعفران بسته بندی صادراتی کدام است؟مرکز پخش زعفران بسته بندی شده ضمانت شدهفروش زعفران ایرانی درجه یکخرید زعفران بسته ای و بهداشتی اعلا

معتبرترین مرکز پخش زعفران بسته بندی کجاست؟ قیمت انواع زعفران بسته بندی شده و بهداشتی چقدر است؟ برای صادرات زعفران بهترین بسته بندی زعفران کدام است؟

بسته بندی زعفران چه مزایایی دارد؟

  1. زعفران ادویه ای گرانبها است بنابراین باید در ظروفی استاندارد و مناسب بسته بندی شود تا کیفیت آن حفظ گردد.
  2. اگر زعفران به درستی بسته بندی نشود عطر و بوی خود را به مرور زمان از دست خواهد داد.
  3. جنس ظرف باید به گونه ای باشد که رسیدن رطوبت و نور به زعفران سبب تغییر رنگ کلاله های قرمز رنگ و تغییر طعم زعفران نشود.
  4. بسته بندی زعفران آن را در برابر گرما و رطوبت و نور حفظ کرده و باعث می‌شود کیفیت زعفران در طی مدت نگهداری دچار تغییر نشود.

پخش زعفران بسته بندی

انواع زعفران در وزن های مختلف بسته بندی

زعفران به چهار دسته اصلی تقسیم بندی می‌شود که هر کدام از این انواع زعفران در ظروف مختلف و در وزن های متفاوت به صورت بسته بندی شده عرضه می شود.

به عنوان مثال زعفران سرگل یک مثقالی، زعفران سرگل نیم گرمی، زعفران نگین یک مثقالی، زعفران نگین یک گرمی، زعفران پوشال نیم مثقالی، زعفران پوشال یک گرمی و غیره

پخش زعفران بسته بندی

شیک ترین زعفران بسته بندی صادراتی کدام است؟

زعفران بسته بندی شده در ظروفی مانند ظروف پلی کریستال همچون:

  •  قوطی اطلسی
  • قوطی گوهر
  • قوطی آذین
  • قوطی برلیان
  • قوطی الماس

بسته بندی می شوند و هم چنین ظروف خاتم فلزی بسته بندی می شود.

در بین انواع ظروف بسته بندی زعفران؛ ظروف خاتم به علت استحکام در برابر ضربه در هنگام حمل و نقل برای صادرات زعفران مناسب تر می باشد.

مرکز پخش زعفران بسته بندی شده ضمانت شده

زعفران یک محصول صادراتی که ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده این محصول شناخته شده است. به کارگیری روش های نوین بسته بندی با رعایت استانداردها و اصول بهداشتی سبب حفظ کیفیت زعفران می گردد.

مجموعه زعفران اعلا یکی از بزرگترین مراکز تولید و پخش زعفران قائنات می باشد.

در فروش زعفران هیچ گونه محدودیتی نداریم و آن را به صورت فله و بسته بندی شده در مقادیر عمده و کیلویی به سراسر شهرهای ایران ارسال می کنیم.

همچنین صادرات زعفران بسته بندی شده توسط مجموعه ما امکان‌پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پخش زعفران بسته بندی

فروش زعفران ایرانی درجه یک

زعفران ادویه مرغوب و محبوب ایرانی است و نمونه های بسته بندی آن عمدتا محصولاتی اند که با حفظ اصالت زعفران مرغوب و اصیل ایرانی تولید شده اند.

زعفران در ایران به علت کیفیت منحصر به فردش و هم چنین وجود شرایط آب و هوایی مناسب برای کشت آن جایگاه خاصی در بازار زعفران صادراتی دارد.

زعفران یکی از گران‌ترین ادویه دنیا و از مهم ترین اقلام صادراتی غیر نفتی کشورمان محسوب می شود. بطوریکه سالیانه در ایران حدود ۲۲۰ تا۲۳۰ تن زعفران تولید می شود لذا از ارزش ذاتی صادرات فراوانی برخوردار است.

زعفران در شمار گران‌ قیمت‌ترین ادویه‌جات جهان جای دارد. گیاهی که خواص مختلف درمانی داشته و تنها در معدودی از کشورهای جهان از جمله ایران، به عمل می‌آید.

پخش زعفران بسته بندی

خرید زعفران بسته ای و بهداشتی اعلا

حفاظت زعفران مهم است و باید که از نور و رطوبت دور باشد. اگر در بسته شیشه ای نگهداری شود عمر مفید آن برای ۳ سال خواهد بود.

زعفران چون بوی اجسام را به خود می گیرد لذا وقتی خواستید که ظرفش را عوض کنید توجه داشته باشید که ظرف آن بی بو باشد.

با توجه به اشکال بسته بندی مختلف فروش این محصول در وزن های متنوع، تلاش شده تا در طراحی بسته بندی هزینه های تولید و همچنین نوع مخاطبین محصول که شامل مصارف خانگی، خرید سوغات و صادرات می باشد، مد نظر قرار گیرد.

چنانچه قصد خرید زعفران بسته بندی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب را دارید با مجموعه زعفران اعلا در ارتباط باشید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *