خرید زعفران امسالی درجه یک و مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید زعفران امسالی تضمینیخرید زعفران اعلا از تولیدکننده و کشاورزفروش زعفران نو و تازه

خرید زعفران امسالی درجه یک و مرغوب از چه طریق امکان‌پذیر است؟ زعفران درجه یک و مرغوب امسالی چه موقع به بازار عرضه می شود؟ آیا می خواهید برای خرید زعفران امسال و تازه فصل برداشت زعفران را بدانید؟ قیمت خرید زعفران درجه یک و مرغوب سال 2022 چقدر خواهد بود؟ از کجا می توان زعفران امسالی درجه یک را با قیمت دست اول خریداری نمود؟

خرید زعفران درجه یک و مرغوب امسالی

خرید زعفران امسالی تضمینی

برای تولید زعفران درجه یک و مرغوب بایستی به فراهم کردن اصول اساسی زیرساخت زعفران پرداخت. از آنجا که عوامل زیادی در طی تولید زعفران بر روی کیفیت آن تاثیر می گذارند، بایستی آگاهی های لازم در زمینه اصول صحیح مراحل کاشت، داشت، برداشت را ایجاد کرد. در قدم بعدی افراد دخیل در این امر از کشاورزان گرفته تا شرکت ها و فروشندگان و صادرکنندگان زعفران همگی باید در زمینه کاری خود از روش‌های استاندارد و بهداشتی استفاده کنند، تا نهایتاً بتوان به تولید زعفران مرغوب و با کیفیت دست یافت.

به عنوان مثال در مرحله کاشت زعفران بایستی به این نکات توجه خاص داشت نوع پیاز زعفران مرغوب و بدون هیچ گونه قارچ و کرم خوردگی باشد تا پیاز به توانند برای چند سال زیر خاک سالم باقی بمانند و در طول چندین سال گل های زعفران با کلاله های ضخیم و با کیفیت تولید کند.

زعفران نو و امسالی

خاک زمین های کشاورزی بایستی از نظر نرمی رطوبت و ph مناسب کاشت زعفران باشد. میزان آبیاری و زمان آن بایستی طبق اصول بوده و همچنین هنگام آبیاری از کودهای شیمیایی مفید استفاده شود، پس از برداشت زعفران نیز برای اینکه زعفران از کیفیت بالای برخوردار باشد، بایستی با شیوه‌های مناسب خشک شده و اقدام به جداسازی کلاله ها از خامه نمود. حرارت زیاد، نور، رطوبت، محل نگهداری زعفران بر میزان کیفیت آن تاثیر مستقیم می گذارند. مجموعه ما مفتخر است به عنوان تولید کننده زعفران، انواع زعفران درجه یک و مرغوب را بدون واسطه پس از تولید به دست مصرف کنندگان در سراسر کشور با قیمت مناسب برساند.

خرید زعفران درجه یک و مرغوب امسالی

خرید زعفران اعلا از تولیدکننده و کشاورز

یکی از دلایل افزایش قیمت روز زعفران به صورت کاذب؛ وجود واسطه های خرید و فروش در بازار زعفران می باشد. اگر می خواهید زعفران خوب مشهد را با قیمت مناسب خریداری کنید، راه حل آن خرید زعفران از تولیدکننده می باشد. حذف واسطه ها باعث می شود علاوه بر اینکه قیمت‌ روز زعفران بسیار مناسب‌تر باشد، جلوی سوء استفاده هایی مانند تقلب در زعفران نیز گرفته شود. با خرید زعفران از تولیدکننده از کیفیت زعفران و اصل بودن آن اطمینان خاطر خواهید داشت.

ما مفتخریم زعفران اعلا را بدون واسطه به صورت فله و بسته بندی با کیفیت تضمین شده به سراسر کشور عرضه نماییم.

برای اطلاع از قیمت امروز زعفران همین الان می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش زعفران نو و تازه

فروش زعفران نو و تازه

اگر قصد خرید زعفران امسالی و تازه با کیفیت بالا را دارید می توانید انواع زعفران سرگل بسته بندی، زعفران نگین، زعفران دخترپیچ و زعفران پوشال معمولی را در مقادیر کیلویی به صورت فله یا بسته بندی شده از شرکت ما خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت زعفران فله و قیمت روز زعفران بسته بندی شده تولید مهر و آبان امسال می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

مجموعه زعفران اعلا با آغاز فصل برداشت زعفران که در استان‌های خراسان از اواسط مهر تا پایان آبان ماه می باشد. زعفران درجه یک امسالی را به صورت کلی و جزئی به بازار عرضه می‌کند.

این گروه زعفران امسالی را از مزارع برداشت و طبق اصول استاندارد اقدام به خشک کردن فرآوری و نهایتا بسته بندی زعفران در وزن ها و طرح های مختلف نموده است. با خرید زعفران در فصل برداشت آن می توانید زعفران درجه یک امسالی و تازه را با قیمت بسیار مناسب در هر نقطه از کشور ایران دریافت کنید.

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *