خرید زعفران یک کیلو

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش زعفران در وزن های مختلف انواع زعفران یک کیلو

خرید زعفران یک کیلو مزایای زیادی را برای فروشنده عمده و مصرف کننده به همراه دارد که به آنها اشاره خواهیم نمود. در گذشته انواع زعفران عمدتاً به صورت فله عرضه می شد که گاهی غیر بهداشتی بود. خوشبختانه امروزه فروشنده ها بهترین نوع زعفران را به صورت یک کیلویی و ۵۰۰ گرمی به بازار عرضه می کند که بازار زعفران مشهد از بهترین آنها به شمار می رود.

کاهش هزینه ها، عرضه راحت تر، تنوع بیشتر در بسته بندی و هم چنین تمیز و بهداشتی بودن از جمله مزایای فروش زعفران یک یا چند کیلویی بسته بندی برای فروشندگان است

فروش زعفران در وزن های مختلف

فروش زعفران بسته بندی در وزن های مختلف با توجه به بازار و نیاز مشتریان انجام می گیرد. انواع زعفران با بسته بندی های ۱ کیلویی، ۵۰۰ گرمی، ۸۰۰ گرمی و در صورت سفارش در وزن های کمتر نیز قابل بسته بندی می باشد.فروش زعفران فله نیز یکی از گزینه های دیگر برای عمده فروشان است که می تواند بازار خوبی داشته باشد.

 انواع زعفران یک کیلو

زعفران بسته بندی یک کیلویی از محصولاتی است که می تواند یک بازار عالی را برای تمامی توزیع کنندگان در سراسر ایران داشته باشد زیرا هم از نظر ظاهری زیبا و شکیل است و هم از نظر عطر و طعم می تواند پاسخگوی سلایق مختلف افراد باشد. این محصول با توجه به نحوه تولید می تواند یا بسته بندی شفاف و سلفونی داشته باشد یا به در جعبه های مقوایی بسته بندی شود.

فروش زعفران یک کیلویی در انواع متنوعی صورت می گیرد که به آنها در ادامه اشاره می کنیم.

  • زعفران سرگل معمولی در بسته بندی یک کیلویی
  • زعفران سرگل ممتاز در بسته بندی یک کیلویی
  • زعفران نگین در بسته بندی یک کیلویی
  • زعفران سوپر نگین در بسته بندی یک کیلویی
  • زعفران شبه نگین در بسته بندی یک کیلویی

بسته بندی یکی از گزینه های مهم و اصلی جهت حفظ سلامت و افزایش مدت ماندگاری محصولات غذایی به ویژه انواع زعفران می باشد.شما می توانید خرید زعفران یک کیلو را در بسته بندی های خاتم انجام دهید.

خرید زعفران یک کیلو

مدیریت زعفران اعلا ایرانی

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *