خرید زعفران صادراتی فله در سال جدید

آنچه در این مقاله می خوانید...

شناخت انواع زعفران صادراتیفروش کلی زعفران نگیننرخ زعفران کیلویی امروزنرخ زعفران نگین صادراتیچطور از قیمت لحظه ای زعفران باخبر شویم؟نرخ زعفران در سال 1402لیست قیمت روز زعفران تربت حیدریهقیمت زعفران در بورسقیمت روز زعفران مثقالیقیمت زعفران فله در مشهدخرید کلی زعفران فلهخرید زعفران فله به‌صورت تضمینی از کجا امکان‌پذیر است؟
خرید زعفران صادراتی فله در سال جدید

قیمت زعفران صادراتی فله در سال جدید چقدر است؟ مرکز معتبر فروش زعفران صادراتی فله و بسته بندی شده کجاست؟ صادرات زعفران فله ای به خارج از کشور چه شرایطی دارد؟

شناخت انواع زعفران صادراتی

صادرات زعفران قوانین خاص خود را دارد. برای صادرات زعفران باید مجوزهای بهداشت و استاندارد را از نهادهای مربوط اخذ کرد. بحث صادرات زعفران و اخذ مجوز هایش موضوع بحث ما نیست.

در این مطلب می خواهیم انواع زعفران صادراتی را شرح دهیم. زعفران به انواع زعفران

  • دسته
  • پوشال
  • سرگل
  • نگین

تقسیم‌بندی می‌شود.

هر کدام از این انواع می‌تواند برای صادرات به خارج از کشور استفاده شود از آنجا که در برخی از کشورها بعضی از انواع زعفران طرفداران بیشتری دارد.

میزان صادرات آن نوع زعفران هم بیشتر است. به عنوان مثال زعفران نگین صادراتی برای کشورهای اروپایی بیشتر استفاده می شود.

فروش کلی زعفران نگین

بسیاری از افراد آگاهی چندانی در مورد زعفران نگین و تفاوت آن با زعفران سرگل ندارد. زعفران نگین مرغوبترین نوع زعفران است که در آن در انتهای کلاله های قرمز رنگ سفیدی وجود ندارد یعنی زعفران نگین تمام قرمز است.

تفاوت زعفران نگین با زعفران سرگل در درشت یا ریز بودن کلاله ها قرمز رنگ است تولید زعفران نگین زمانبر و هزینه‌بر است بنابراین تامین زعفران نگین در مقادیر کیلویی کار آسانی نیست چرا که زعفران نگین با کیفیت بالا در بازار کمتر است.

برای تامین زعفران نگین در مقادیر عمده می‌توانید از شرکت ما مرغوبترین نوع زعفران را در مقادیر کیلویی و تناژی خریداری کنید.

نرخ زعفران کیلویی امروز

نرخ زعفران کیلویی امروز

قیمت زعفران کیلویی با قیمت زعفران گرمی متفاوت است. خرید زعفران صادراتی در مقادیر کیلویی ارزانتر از خرید زعفران گرمی و جزئی است. قیمت هر کیلو زعفران بسته به نوع و درجه کیفیت آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران امروز می توانید با ما تماس بگیرید.

نرخ زعفران نگین صادراتی

زعفران نگین نسبت به سایر انواع زعفران قیمت بالاتری دارد. کیفیت ظاهری کلاله های قرمز رنگ زعفران نگین از یک طرف و قدرت رنگی بالای آن از طرف دیگر از جمله قیمت بالای زعفران نگین نسبت به سایر انواع زعفران است. زعفران نگین صادراتی دارای کلاله های درشت، ضخیم و طویل بوده و شکستگی ندارد. بعلاوه کلاله ها؛ صاف خشک شده اند و فر خوردگی ندارند و بنابراین از نظر ظاهری زیبا و مشتری پسند هستند. قیمت زعفران نگین صادراتی با توجه به درجه کیفیت آن متفاوت است.

نرخ زعفران نگین صادراتی

چطور از قیمت لحظه ای زعفران باخبر شویم؟

زعفران بر خلاف سایر محصولات کشاورزی قیمت ثابتی ندارد. عوامل زیادی باعث شده اند قیمت زعفران نوسانات زیادی داشته باشد. در درجه اول چون زعفران محصولی صادراتی است بنابراین هر گونه تغییرات در میزان صادرات و تغییر تعرفه های گمرکی صادرات و حتی نوسانات ارز و دلار روی قیمت زعفران تاثیرگذار خواهد بود.

نرخ زعفران در سال 1402

شیوع بیماری کرونا در سال ۹۹ بر روی اکثر بازارها از جمله بازار خرید و فروش زعفران نیز تاثیر گذار بوده است. بیماری کرونا سبب بسته شدن راه های هوایی و زمینی برای صادرات شد. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم کاهش میزان صادرات زعفران روی قیمت آن تاثیر گذار است. با کاهش میزان تقاضای خرید زعفران؛ افت قیمت زعفران دور از انتظار نیست.

در سال 1400 به دلیل کاهش شدید تولید گل زعفران و کاهش عرضه زعفران به بازار؛ قیمتها افزایش چند برابری نسبت به سال 99 داشته است.

لیست قیمت روز زعفران تربت حیدریه

یکی از شهرهای خراسان رضوی که در ۱۴۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع شده است تربت حیدریه می باشد. آب و هوا و اقلیم تربت حیدریه مناسب کاشت گیاه زعفران بوده به طوریکه بزرگترین تولید کننده زعفران با ۳۰ هزار هکتار سطح زیر کشت است. ۸۰ درصد نیروی کار در این شهرستان در حوزه کشاورزی و باغی به ویژه زعفران کاری فعالیت دارند. کیفیت و شهرت زعفران تربت حیدریه باعث شده بسیاری از افراد در جستجوی قیمت روز زعفران تربت حیدریه باشند.

bulk export saffron01

قیمت زعفران در بورس

شما از طریق مراجع و سایت هایی مانند بورس کالای ایران می توانید لیست قیمت زعفران در بازار بورس را مشاهده کنید.

از آنجا که قیمتها به صورت روزانه تغییر می کند ارائه قیمت روز زعفران در بورس در این مطلب امکان‌پذیر نیست. توجه داشته باشید متناسب با کیفیت زعفران؛ قیمت ها می تواند مقداری بیشتر یا کمتر باشد.

برای آشنایی با انواع زعفران می توانید به مطالب ارائه شده در سایت مراجعه کنید.

قیمت روز زعفران مثقالی

قیمت روز زعفران برای کسانی که کسب و کارشان با زعفران ارتباط دارد مهم است. اگر شما هم جزء افرادی هستید که پیگیر روند قیمت زعفران هستند می توانید با تماس با واحد فروش ما از قیمت زعفران مطلع شوید. قیمت زعفران مثقالی متناسب با نوع بسته بندی آن ارائه خواهد شد.

قیمت زعفران فله در مشهد

قیمت زعفران فله در بازار مشهد با توجه به کیفیت زعفران تعیین می شود و فقط کیفیت زعفران تعیین کننده قیمت آن است. البته در بازار زعفران مشهد برندهای عرضه کننده زعفران خودشان تعیین کننده قیمت هستند.

در بازار عمده فروشی زعفران در مشهد معمولاً زعفران در مقادیر بیشتر از ۲۵۰ گرم و به صورت فله عرضه می شود.

خرید کلی زعفران فله

خرید زعفران از کشاورز باعث کم شدن تعداد واسطه ها از بازار خرید و فروش زعفران می‌شود. کشاورزان زحمت اصلی کاشت داشت و برداشت زعفران را انجام می‌دهند تا محصولی با کیفیت برداشت کنند. متأسفانه وجود واسطه ها باعث می‌شود سود اصلی فروش زعفران نصیب دلالان بازار زعفران شود. خرید عمده زعفران فله از کشاورز باعث حمایت از کشاورزان می شود.

خرید زعفران فله به‌صورت تضمینی از کجا امکان‌پذیر است؟

صادرکنندگان زعفران گاهی اقدام به خرید عمده زعفران صادراتی می‌کنند. از آنجا که خریداران زعفران در خارج از کشور بسیارند؛ صادرکننده عمده زعفران در مقادیر کیلویی زعفران را صادر می کند.

با خرید زعفران فله در مقادیر عمده، سود حاصل از فروش زعفران بیشتر خواهد بود. شما می توانید انواع زعفران را به صورت فله یا بسته بندی شده در مقادیر عمده به صورت تضمینی از ما خریداری کنید.

ما تولید کننده زعفران هستیم و بین ما و خریدار زعفران واسطه دیگری وجود ندارد بنابراین زعفران با کیفیت بالا به دست مصرف کننده می رسد.

قیمت زعفران صادراتی فله به علت حذف هزینه های بسته بندی ارزانتر است. البته صادرات زعفران به صورت فله ای قوانین مربوط به خود را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت زعفران صادراتی فله در سال جدید می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران کیلویی

در این قسمت شما می‌توانید قیمت روز زعفران کیلویی مجموعه زعفران اعلا را مشاهده کنید.

نکته1: حداقل خرید زعفران نیم کیلو می‌باشد.

نکته2: سعی شده قیمت روز زعفران در بازه 2-3 روز کاری بروز شود.

نکته3: برای اطمینان بهتر است از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مشاور ما تماس بگیرید.

نکته4: تمام قیمت‌ها به تومان می‌باشد.

نام محصولقیمت عمده کیلویی
زعفران سرگل درجه یک65000
زعفران سرگل درجه دو62000
زعفران سرگل درجه سه60000
زعفران نگین درجه یک68000
زعفران نگین درجه دو67000
زعفران نگین درجه سه65000
زعفران سوپر نگین درجه یک69000
زعفران سوپر نگین درجه دو68000
زعفران سوپر نگین درجه سه67000
زعفران پوشالی درجه یک58000
زعفران پوشالی درجه دو57000
زعفران پوشالی درجه سه56000
زعفران دخترپیچ درجه یک48000
زعفران شکسته درجه یک49000
زعفران سفیدی درجه یک7000
پرچم زرد زعفران درجه یک1200
author avatar
محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم ابراهیمی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09152612804

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

تلگرام: saffronghorbani

ایمیل: saffronala.ir[at]gmail.com

گروه پخش عمده زعفران اعلا شما را به خرید بهترین زعفران صادراتی با برگه آزمایش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *